O nás

Sme moderná rehabilitačná klinika

Starostlivosť v rehabilitačnom centre MEDICAL CENTER s.r.o. je zameraná na poskytovanie komplexnej rehabilitácie a fyzioterapeutickej starostlivosti. V našom modernom a profesionálne vybavenom rehabilitačnom centre pracujú vysoko kvalifikovaný lekár a fyzioterapeuti, s využitím najnovších odborných poznatkov z oblastí fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia.

ŠPIČKOVÉ MODERNÉ VYBAVENIE

Naše rehabilitačné centrum sa zaoberá vyšetrením a diagnostikou ochorení myoskeletárneho systému so zameraním na liečebnú rehabilitáciu. Prichádzajú tu pacienti s ortopedickými ochoreniami, neurologickými, traumatologickými (úrazy a polytraumy), ako aj s reumatologickými ochoreniami. Rehabilitácia vie pomôct‘ aj pacientom s gynekologickými, urologickými či metabolickými problémami. Úlohou je aj zhodnotenie funkčného stavu pohybového aparátu.

Navrhneme najlepší a najoptimálnejší rehabilitačný program a terapiu s ohľadom na stav a diagnózy každého pacienta.

Skúsenosti pacientov …

napísali o nás

  • Pani doktorka bola velmi prijemna, vysvetlila mi dopodrobna mozne priciny mojich tazkosti, bola ochotna ma vysetrit aj po 17.00 h, co je pre mna nesmiene dolezite, kedze chodim do prace. Po procedurach, ktore mi navrhla, doslo k ustupu bolesti. Podla jej pokynov som zacala cvicit a mimoriadne mi to pomaha. Doporucujem jej sluzby a dakujem za pomoc.
    Martina pacientka
  • Už 4 roky som chodil po nemocniciach s bolesťami.Do vtedy mi nikto nevedel pomôcť až kým som nenavštívil rehabilitačné centrum pani doktorky,ktorá mi nastavila liečbu s ktorou som nadmieru spokojný.Jej liečbu môžem len doporučiť. Môj zdravotný stav sa zlepšil,konečne nepociťujem bolesť.
    Jaro pacient
  • Vynikajúce centrum.Profesionálne vybavené.S prístupom pani doktorky som nadmieru spokojná.Môžem len odporučiť.
    Anka pacientka