Ako pracujeme

a ako sa stať našim pacientom

Pacient je odoslaný na naše pracovisko špecialistom, alebo obvodným lekárom. Prvým krokom je objednat’ sa k lekárovi na rehabilitačné vyšetrenie.

Objednať k lekárovi sa môžete od 13:00 – 15:00 na tel. čísle: 0918 488 098

Vzhľadom na pandemickú situáciu a veľkého náporu pacientov v našej ambulancii, v prípade, že sa opakovane nedovoláte na uvedené tel. číslo, dostavte sa do ambulancie osobne pre vyplnenie dotaznika pacienta a dohodnutie termínu liečby.

Lekár vám na základe vyšetrenia určí najvhodnejšie procedúry a ich frekvencie.

Často sa stáva, že pacient má procedúry doporučené špecialistom, no u nás je výhodou, že náš lekár vám ponuku môže rozšíriť, ponúknuť modernejšiu liečbu, eventuálne určí vhodnejšie poradie liečby a zabráni tak niektorým omylom ako je podanie nevhodných procedúr napr. u warfarizovaných pacientov, pacientov s onkologickými ochoreniami, s kovovým materiálom po operácii kostí, pacemakerom, u tetovaných či pacientov s akútnym zápalovým ochorením a iné prípady.

PACIENT SI NA REHABILITAČNÉ VYŠETRENIE PRINESIE

Výmenný lístok, kartu poistenca, občiansky preukaz, zdravotnú kartu vrátane RTG, CD.

Pacient po vyšetrení našim lekárom dostane naordinované procedúry a telefonicky sa potom objedná u fyzioterapeuta na tel. čísle 052/428 57 14 alebo osobne.

Dostane presný dátum a čas procedúr, ktorý sa zapisuje na kartičku.

UPOZORNENIE PRE PACIENTOV

Aby čakacie doby neboli dlhé, je potrebné si termíny potvrdiť v deň vyšetrenia.

Termíny sú orientačné. Vo výnimočných prípadoch sa stane, že čakacie doby sú 1 hodinu a viac. Väčšinou je toto čakanie spôsobené komplikovanými diagnózami pacientov, ktorí si vyžadujú viac času na vyšetrenie.

Chcete sa zbaviť bolesti?

Zavolajte nám na

0918 488 098